Кому не можна на картинг?

Картинг – це гонки на мікроавтомобілях без підвіски. Траси картингу в Києві відрізняються складною конфігурацією, мають велику кількість правих і лівих поворотів різних (переважно малих) радіусів. Велике поширення як «прокатний захід» картинг набув в Україні наприкінці минулого століття. Бажаєте опанувати сферу картингу разом з професіоналами, тоді переходьте на сайт karting-kyiv.com.ua і ознайомтесь з власною програмою школи в картинг Київ. Але перед початком практичних занять необхідно ознайомитись з основами управління карткою, а також знати, які протипоказання до картингу існують.

З якого віку треба починати займатись картингом

Хоча до змагань допускаються діти віком від 6 років, але тренуватися можна розпочати і з 4-5 років. Верхньої межі за віком не існує, можна починати займатися і в 30, і в 40. Важливі такі деталі:

  1. Наявність бажання, вільного часу та коштів
  2. Ріст, вага та фізична підготовка на початковому етапі особливого значення не мають.
  3. Бажана наявність фахівців під рукою, зазвичай для цього приходять у картинг-клуби, -школи, -команди, де Вас інструктують тренери та механіки.
  4. Дитячий карт по зросту допускається від 120 до 149 см.
  5. Зріст дорослого пілота має бути не менше 150 см, а вага не повинна перевищувати 125 кг.

Займатися картингом можна у будь-якому віці. У великих містах існують криті картодроми, де їздять цілий рік. Машини там прокатні, але практично при кожному картинг центрі створені гоночні школи. До занять допускають дітей з 5 років, і вже за пару-трійку місяців влаштовують перші перегони юних пілотів. Та й у спортивному картинзі найменший «професійний» клас – «Мікро» – вже освоєний 6-7-річними гонщиками. Кожен карт-клуб має свої обмеження за віком для картингу і категорію ваги.

Хвороби, при яких не можна кататися на карті

Хвороби не сумісні з картингом

Скільки існує видів спорту Землі, підрахувати неможливо. І не тільки тому, що під спортом люди розуміють різні речі. Мало того, звичайні глядачі можуть вважати, наприклад, що легка атлетика — це один вид спорту, а фахівці скажуть, що одних стрибків існує щонайменше чотири види. Не виняток і автомобільний спорт. Хтось думає, гонки вони і є гонки, а людина, що розбирається, заперечить: тільки ралі існує не менше все тих же чотирьох видів — класичне ралі, ралі-рейди, ралі-крос і ралі-спринт. А кільцеві перегони? У них беруть участь і спеціальні гоночні машини (наприклад, у популярних гонках «Формули-1»), і звичайні серійні машини, і навіть вантажівки та газонокосарки. Але один з найпоширеніших і найдоступніших видів автомобільних перегонів — картинг. Так само як і при важкій атлетиці існують також хвороби, при яких не можна кататися на карті, зверніть увагу на наступне:

  • вегето-судинна дистонія;
  • вагітні після першого триместру;
  • порушення слуху, патології дихальної системи;
  • травма будь-якої частини тіла, після якої не минуло 6 місяців;
  • неврологічні розлади, судомний синдром, епілепсія в анамнезі;
  • серйозні порушення зору, сліпота та астигматизм, дальтонізм та ахроматопсія.

Якщо у вас або вашої дитини немає тяжких патологій по здоров’ю, вже після кількох занять професійний тренер оцінить морально-вольові та фізичні якості. Відвідайте в Києві картинг для дітей де вас зустрінуть професійні тренери, які ознайомлять з форматом навчання та веселими змаганнями в karting-kyiv. Тут перший рік занять буде корисним навіть тим дітям, які не схильні до даного виду спорту. На заняттях хлопці і дівчата дізнаються багато інформації про правила водіння, навчаться швидко реагувати в стресовій ситуації, освоять навички водіння та маневрування, вивчать будову машини та методи правильного керування карткою.

Обмеження за віком для картингу

Що треба знати новачку щоб мати допуск до картингу

По перше не поспішайте! Виважений і ґрунтовний підхід допоможе не губитися на трасі, досягти максимальної швидкості, а значить – задоволення від поїздки. В карт-клубі вам розкажуть хто не допускається до картингу та з яких причин.

Перед першим заїздом варто знати наступне:

  • Вивчити трек (нерівності, повороти);
  • Подивитися, як їздять на картинзі досвідчені пілоти.
  • комбінезон, шолом та взуття – все це має підходити за розміром, не сковувати рухи та не заважати. Вибір коректного розміру важливий не тільки для зручності, але й безпеки.
  • Коли їдете на карті, тримати газ потрібно до останнього моменту, не скидаючи швидкість. Гальмування має бути жорстким (практично до блокування коліс), при цьому повернувши кермо у бік повороту.
  • Поворот в 90 градусів — вхід по зовнішній траєкторії, щодо осі траси, догляд всередину і вихід назовні;
  • Розворот (180 градусів) – вхід зовні, всередину та повний газ у вершині вигину.

Тепер ви можете зрозуміти кому не можна їздити на карті, до того ж на трасі будь-яка людина, яка виявляє неповажну поведінку стосовно персоналу або клієнтів, буде виключена з сеансу без повернення грошей. Якщо ви хочете провести вихідні весело та нестандартно, картинг Київ стане вашим порятунком. Спортивний атракціон подарує вам викид адреналіну, незабутні емоції та навички водіння.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *