Серед базових речей, які обов'язково мають бути в гардеробі, неможливо не виділити спідню білизну. Воно не тільки допомагає закрити інтимні частини тіла, захистивши їх від холоду та контакту з одягом. Також спідня білизна дозволяє підтримувати гігієну тіла. Серед речей, необхідних жінці, виділяють трусики та бюстгальтери. Оскільки тканина, з якої вони виконані, постійно контактує з тілом, актуальним стає питання, як прати спідню білизну. Правильний догляд допоможе підтримати ідеальний стан таких речей.
Особливості догляду за трусиками
Будь-які труси міняють щодня після обов’язкових для підтримання чистоти тіла гігієнічних процедур. Чи можна прати нижню білизну в машинці та які особливості має ручне прання цікавить багатьох. Щоб з’ясувати, якого догляду потребують труси шортики жіночі з магазину Afrodita. Особливості прання різних типів:
- Ручне. Застосовується у догляді за мереживними моделями, що потребують делікатного прання. Потрібно використовувати воду кімнатної температури та засіб для догляду за тонкими тканинами. Звичайний пральний порошок не підійде. Засіб доволі проблематично повністю виполоскати. Мереживні речі не можна сильно терти. Після ручного прання необхідно прополоскати їх у холодній воді. Сушити трусики із делікатних тканин необхідно на повітрі. Гаряча батарея центрального опалення точно не підійде. Варто врахувати, що ручне прання застосовується у догляді за трусиками з декоративними елементами. Купити мереживні трусики можна на сайті Афродіта, де представлена гарна й комфортна білизна на будь-який смак і бюджет.
- Машинне автоматичне. Підійде для догляду за трусиками, виготовленими з бавовни з додаванням ниток еластану. Важливо правильно вибрати температурний режим. Оптимальною буде температура до 60 градусів. Для догляду за синтетичними трусиками важливо вибрати температуру до 40 градусів. Якщо доводиться прати синтетичні речі в машині, правильний догляд за білизною включає правильний вибір мийного засобу. Можна використовувати будь-які пральні порошки-автомат, що характеризуються гіпоалергенним складом.
Розібравшись, як правильно прати спідню білизну вручну та у машинці, слід розглянути особливості догляду за бюстгальтерами.
Правильне прання бюстгальтерів: на що звертати увагу
Тканина, з якої виконана річ — ключовий параметр, який враховують під час вибору типу прання. Мереживна білизна, яку можна знайти тут https://afrodita.zp.ua/ua завжди потребує найделікатнішого догляду. Машинне прання точно не підійде навіть якщо вибрати спеціальний режим. Як правильно прати спідню білизну з тонких тканин:
- Чистий рукомийник наповніть холодною водою.
- Додайте невелику кількість мийного засобу для ручного делікатного прання.
- Покладіть у воду бюстгальтер та замочіть його приблизно на годину.
- Акуратними рухами періть річ.
- Полощіть виріб у чистій прохолодній воді, змінюючи її. Поки на поверхні не перестане з'являтися піна, не припиняйте полоскання.
Сушити бюстгальтери потрібно делікатно. Наприклад, можна акуратно промокнути річ білим махровим рушником. Після цього можна повісити бюстгальтер на невеликі плечики.Потім необхідно повісити річ на відкритому повітрі.
Синтетичні без мережив та бавовняні моделі ліфчиків можна прати у машинці. Однак важливо врахувати деякі обмеження. Насамперед потрібно правильно вибрати температурний режим. Вода до 40 градусів відмінно впорається із забрудненням. Для прання обов'язково потрібно використовувати спеціальний чохол-сіточку з замком-блискавкою.
Перучи білизну, важливо сортувати речі за відтінками. Якщо, наприклад, покласти кольоровий виріб у таз для прання або барабан машини, де є білі речі, він може полиняти. Таким чином білі речі зіпсуються. Що стосується картатих моделей, їх можна брати з кольоровими виробами. Темну білизну (чорну, сіру, коричневу) перуть разом. Це саме стосується тілесної, яка зазвичай є у базовому гардеробі.
Особливості зберігання чистої білизни
Новенькі або випрані трусики та бюстгальтери зберігають у комодах та шафах, які добре провітрюються. Білизна на кожен день має лежати там, де її одразу можна побачити й взяти. Якщо купують комплекти, які носять під конкретним одягом, наприклад, вечірніми сукнями або топами, такі речі потрібно покласти в герметичні органайзери. Якщо цього не зробити, до білизни пристане пил. Також слід врахувати, що тканини швидко поглинають сторонні запахи.
Щоб бюстгальтери не втрачали форму, їх потрібно правильно зберігати. Краще вкладати вироби один до одного, розміщуючи чашку у чашці. Це допоможе зберегти ідеальну форму білизни. Чашки не втратять форму, а бретелі не розтягнуться. Для зберігання бюстгальтерів рекомендують використовувати особливі органайзери. Крім того, такі пристрої дозволять підтримувати порядок у речах, запобігаючи їх перемішуванню та створення неприємного ефекту захаращеності.